Derya Abla

Yazılım dünyası geliştikçe hayatımızda güne daha çok kolaylaşmaya başlıyor. Gerek günlük ihtiyaçlarımız için olsun gerekse de lüks tüketimlerimiz için olsun her türlü gerekli gereksiz ihtiyaçlarımızı karşılayacak yazılımlar bilgisayarımızda ya da telefonumuzda muhakkak bulunuyor.

Bugünkü yazımızda da Türk insanının en büyük keyfi olan Türk kahvesi ve sonrasında gelen kahve falı bakan var mı sorusunun karşılığı olacak bir yazılım. Derya Abla, ne zaman fal baktırma ihtiyacına sahip olduğunuzda yanınızda olacak olan bir uygulama. Hem Apple Store’da hem de Android marketlerde, Google Play dünyasında da bulabileceğiniz bu uygulama ile, bulunduğunuz her yerde fal baktırabiliyorsunuz. Gerek kahve falı olsun gerekse de tarot falı Derya Abla uygulamasında yaklaşık olarak 10’a yakın fal çeşidi bulunuyor. Bu falları dilerseniz ücretsiz olarak dilerseniz de ücretli olarak baktırabilirsiniz ve en fazla yarım saat içerisinde fal sonuçlarınızı telefonunuza alabilirsiniz. Gelin Derya Abla uygulamasını biraz daha yakından inceleyelim.

Derya Abla Nedir?

derya-ablaÜcretli ya da ücretsiz olarak fal baktırabileceğiniz bir platform olan Derya Abla uygulamasında, isterseniz kendi içtiğiniz kahve fincanının resmini çekerek isterseniz de hazır fincanlardan kahve falı bakabilirsiniz. Kısacası Derya abla, fal bakmak için kullanılan uygulamalardan biridir. Günlük ücretsiz olarak baktırabileceğiniz birer fal hakkınız vardır. Baht falı, tarot falı, melek kartı, yıldızname, kahve falı, iskambil falı, rüya tabiri, aşk uyum falı, melek falı gibi falları 24 saat içerisinde birer kere ücretsiz olarak baktırabiliyorsunuz.

Dilerseniz uygulama üzerinden kredi satın alarak ücretli olarak falınıza daha detaylı baktırabilir ya da ücretsiz fallarınızın daha kısa sürede gelmesini sağlayabilirsiniz. Derya Abla’nın özel kahve odasında ya da tarot odasında da daha detaylı ve soru sorabileceğiniz şekilde ücretli olarak falınıza baktırabilirsiniz. Bu fallar için yaklaşık olarak 16 kredi harcamanız gerekmektedir.

Kısacası artık fal bakacak var mı diye aramaya gerek yok. Resmini çek, falın yarım saat içerisinde telefonuna gelsin.