Dotel Doth100

Dotel Doth100, konuk ve müşteri ağırlama, evlere servis, teslimat yapılan mobil iş alanlarında kullanılması amacı ile tasarlanmış olan en iyi pos yazıcı terminallerinden biridir. Mobil ödemenin yapıldığı her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz olan Dotel Doth100 pos terminali kredi kartı okumasının yanı sıra aynı zamanda barkod ve rfid okuyucu olarak da kullanılabilmektedir. Bununla beraber dijital kamera olarak kullanarak görsel verilerinizi de bu terminalde muhafaza edebilirsiniz.

Bluetooth ve Wi-fi kablosuz iletişim yöntemleri ile gittiğiniz her yerde sistem ile anlık olarak veri alışverişi yapabilir ve kredi kartından ödeme işlemlerini banka ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. Gelişmiş fiş yazıcısı ile de hatasız ve doğru bir şekilde baskı alınmaktadır. 806 Mhz Intel Monahan PXA320 işlemcisi ile hızlı ve yüksek bir performans vaat eden el terminali, standart olarak 128 MB ram ve 256 MB flash belleği bulunmaktadır. Flash belleği opsiyonel olarak micro sd kart yardımı ile arttırılabilmektedir.

Microsoft Windows CE 5.0 işletim sistemi ile çalışmakta olan el terminali hem barkod hem karekod hem de RFID okuması yapabilmektedir. Numeric tuş takımı bulunan cihazın aynı zamanda 2.0 megapiksel kamerası da bulunmaktadır. 3.5 inç ekran bulunan ürün mobil çalışma alanlarında kullanıcısına yorgunluk vermeden çalışmaya devam etmesi için 560 gram olacak şekilde üretilmiştir. Sahip olduğu fonksiyonlara bakarsak cihazın olabildiğince hafif olması için özen gösterilmiştir.

Leave a Reply