Epson Etiketi – PP Parlak

Parlak yüzeye sahip olan epson etiket çeşitleri ile son dönemlerin en kaliteli baskı sonuçlarını almak mümkündür. Firmaların ihtiyaç duydukları ürünlerinden biri etiketlerdir. Barkod okuyucu cihazlar ile 0 uyum sağlayan bu epson etiketi çeşitleri aynı zamanda üzerine baskı alınarak kullanım alanını genişletmektedir. Doffset ürünü şeklinde tasarlanan bu etiketler tamamen orjinal şekilde satışa hazırlanmaktadır.

Akma ya da baskı sonrası dağılma durumları parlak yüzey etiketlerinde yaşanmamaktadır. Epson etiketleri ile hızlı baskı sonuçları almak mümkündür. Kısa zamanda pek çok farklı baskı almak isteyen kişiler kolay baskı alınan epson etiketlerini tercih etmektedir. Yapılan baskılarda hiçbir kararma ya da dağılma durumları yaşanmamaktadır. Uzun ömürlü kullanım için en çok tercih edilen etiket çeşitlerinden biri parlak yüzey epson etiketleridir.

Epson Etiketi

Orjinal Doffset Ürünü Olan Epson Etiketleri Kaliteli Baskı Alma

Orjinal doffset ürünü olarak satışa sunulan epson etiket çeşitleri ile kaliteli baskı almak mümkündür. Yapışkanlı yüzey ile tüm ürünlere etiket yapıştırmak kolay hale gelmektedir. Alınan baskılar son teknoloji ürünleri ile dayanıklılığını korumaktadır. Akma ve solma durumlarına karşı koruma sağlayan parlak yüzey ile yüksek kalitede işler almak mümkündür. Doffset ürünlerinden satın almak isteyen kişiler sitemiz üzerinden etiket çeşitlerine göz atarak alışverişe başlamaktadır. Kaliteli etiket baskıları için orjinal doffset etiketleri tercih edilmektedir.

Geniş Boyut Seçenekleri İle İnkjet Etiket Çeşitleri 

İnkjet etiket çeşitleri pek çok firmanın ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Kısa zamanda oldukça fazla etiket baskısı almak isteyen kişiler için sürekli sarmalı 35 metre şeklinde epson etiketler üretilmektedir. Sitemiz üzerinden sunulan etiket çeşitleri ile her alanda baskı almak mümkündür. İnkjet etiket çeşitleri ile baskı almak isteyen kişiler yapışkanlı yüzeye sahip olan parlak yüzey sarmalı etiketlere sitemiz üzerinden erişim sağlamaktadır.