Lamine Termal Etiket

Günümüzde etiketler ve etiket okuyucu cihazlar her mağazanın ve marketin ihtiyacı durumundadır. Çünkü kolay ve doğru hesap yapmak için bu etiketler ve okuyucuları gereklidir. Büyük mağazaların ve küçüğünden büyüğüne neredeyse her marketin bu sistemleri kullandıkları da bilinmektedir. Fakat bu etiketlerin türleri de birbirlerinden farklıdır. Gıda sektöründe kullanılan etiket ile kıyafet sektöründe kullanılan etiketler birbirinden farklıdır.

lamine-termal-etiketler

Bu etiketlerden gıda sektöründe kullanılan lamine termal etiket diğer etiketlere göre farklı olmak zorundadır. Bunun nedeni ise gıda ürünlerinin ömürlerine göre tasarlanmış olmalarıdır. Bu etiketler diğer termal etiketlere göre daha uzun ömürlüdür. Termal etiketler en fazla 7 aya kadar dayanabilirken bu etiketler 9 ya da 10 aya kadar dayanabilir. Bu da bu etiketlerin gıda sektöründe kullanılması için yeterlidir. Bu etiketlerin kullanıldığı bir diğer sektör ise posta ve kargo sektörüdür. Kargo firmaları da aynı gıda sektöründeki gibi bu etiketi kullanır, kargo ve postaların üzerlerine bu etiketleri yapıştırmaktadır.

Bu etiketler hakkında daha fazla bilgi için http://www.panetiket.com/lamine-top-termal-etiket.htm sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.