MOTOROLA MC9190-G EL TERMİNALİ

Motorola’nın tasarlayıp üretmiş olduğu MC9190-G el terminali çalışma alanının en zorlu koşullarında bile barkod okuma ve gerekli olan verileri kolaylıkla ve güvenle toplamaya imkân vererek kullanıcısına maksimum güven sunmaktadır. Hava durumunun sıfırın altında olduğu ya da sıcaklığın üst seviyede olduğu durumlarda dahi işlemlerin en hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Her alanda kolaylık sağlayan MC9190-G el terminali hasar görmüş etiketleri bile okumanızı sağlayarak birçok hasarlı etiketi de okumada kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

Çalışma alanının durumuna göre depolarda üst bölümlerde yer alan etiketlerin ve metrelerce uzaklıkta olan barkodların kolaylıkla okunmasını sağlayarak kullanıcısını yormadan zamandan kazanç sağlayarak hızlı ve güvenli bir işlem seçeneği sunar. İşletim sisteminde sağlanmış olan ekstra performans ve hafızası ile hızlı veri aktarımına imkân sunarak kullanıcısın işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlamıştır. Geniş ekranı ve renkli ekranı ile şık bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra kullanıcısına sunmuş olduğu Wifi ve Bluetooth imkânları ile kullanıcısın işlemlerini kolaylaştırmıştır.

Dışarıdan gelebilecek herhangi durumlara karşıda oldukça direnç göstermekte ve düşmelere karşı da maksimum direnç sağlayarak kullanıcısına güven sunmaktadır. İş kollarının çeşitliliğinin her geçen gün artması ve buna bağlı olarak çalışma ortamlarında fark duyulmasını gerektiren cihazların varlığına ihtiyaç duyulması sonucu Motorola tarafından üretilmiş olan MC9190-G el terminali her yönüyle kullanıcısına maksimum güven ve maksimum hız sunmaktadır. Arka gövdesinde yer alan kabzası ile her türlü çalışma ortamında kolayca tutuş imkânı sunarak işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.