Motorola TC55 İle Yakından Tanışın

Günümüzde özellikle mobil cihazlar ile çalışan kişilerin, cihazları oldukça kaliteli sağlam ve hızlı olmalıdır. Tüm işlerini ve iş gereksinimlerini, bu mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiren kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına özel olarak üretilen motorola tc55 markalı el terminali sizleri saha da ön plana çıkaracak tüm özelliklere sahip olması ile biliniyor ve tercih ediliyor.

Sanılanın aksine sadece bir akıllı cep telefonu ya da bilgisayar olmayan motorola tc 55 aynı anda hem akıllı cihazların hem de bilgisayarların özelliklerini taşırken, sağlam ve dayanıklı yapısı ile de benzer cihazlar ile arasında fark yaratıyor. Tüm endüstriyel alanlarda; birbirinden farklı ortam ve şartlarda her sektörün kullanımına sunulması için tasarlanan tc 55, türünün en dikkat çekenleri arasında yer alıyor.

 

Motorola TC55’in Özellikleri Nelerdir

Motorola TC55, türünün pek çok farklı cihazı gibi çift çekirdekli bir işletim sisteminden oluşuyor. 1,5 GHz hız limitine, 1 GB RAM, 8 GB ROM kapasitesine sahip cihazın işletim sistemi ise Android 4.1.2 ile sağlanıyor. Mikro SD slotu bulunan cihazın SD desteği ise maksimum 32 GB. Cihaz ayrıca oldukça net bir görüntü yakalama kapasitesine sahip ve kamerası 8 Megapiksel’den oluşuyor. Sistemsel özelliklerinin yanı sıra cihaz üzerinde WPAN, Wlan, GPS, A-GPS özellikleri de mevcut olarak bulunuyor. Cihaz üzerinde sadece ışık sensörü bulunurken, cihazın barkod okuyucu özelliğinden de bahsetmek lazım.

Motorola TC55 Ne Kadar Sağlam

Motorola TC55’i pek çok farklı el terminali ve akıllı cihazdan ayıran özellikleri arasında sağlam yapısı bulunuyor. Cihaz üzerinde ana ve opsiyonel olarak iki farklı pil mekanizması bulunurken, bu sistem ile cihazın daha fazla kullanılabilmesi amaçlanıyor. 480 x 800WVGA çözünürlük, 4,3 inc ekran boyutu ve 220 gram ağırlığı ile sahada kolay ve pratik kullanım imkânı sağlanıyor. -10 derece soğuktan başlayarak, +50 dereceye kadar çıkabilen sıcaklarda sorunsuz bir şekilde çalışabilen cihazın, düşme dayanıklılığı ise 1,2 metre olarak dikkat çekiyor.