Süper Loto Kazananının Dramı

Geçtiğimiz günlerde Süper Loto’dan 11 milyon lira büyük ödülü kazanan Fuat Özdemir’in başından bir türlü bela eksik olmuyor. Sahibi olduğu büronun civarında bir türlü silah sesleri eksik olmadı. Polisler olayı titizlikle inceledi ve 3 şüpheliyi gözaltına aldı, tam olay kapandı derken bu defa da talihsiz milyoner lüks aracıyla kaza yaptı. Fuat Özdemir, Ayrıca Süper Loto’dan kazandığı paranın yarısını kendisinden aldığını iddia ettiği patronundan şikayetçi oldu, savcılık olayı soruşturma altına aldı ve patronu B.A’nın hesaplarına tedbir koydu.

SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

Süper Loto’dan kazandığı yaklaşım 12 milyon lirayla henüz ne yapacağını dair bilemeyen Fuat Özdemir, patronu B.A’dan yardım istedi. Patronunun parasının yarısını elinden aldığını öğrenen Özdemir, soluğu Edirne Cumhuriyet Savcılığı’nda aldı ve patronu B.A’dan şikayetçi oldu

3 GÜNDE İKİ KEZ SİLAH SESLERİ YÜKSELDİ

15 Kasım tarihinde gece geç saatte kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından iş yerinin önünde havaya 4-5 el ateş açıldı, Mermilerden biri Özdemir’in bürosunun camına isabet etti.

Büroda kimsenin olmamasından dolayı herhangi bir yaralanma olmadı. Asayiş ekipleri olayla ilgili A.E ve S.E’yi gözaltına aldı.