Toshiba B-FV4T ve Toshiba B-SA4TM

B-FV4T ve B-SA4TM Toshiba etiket yazıcılar, dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları ve kolay kullanımlı şık tasarımı ile piyasadaki rakiplerinden ayrılmaktadır.

B-SA4TM Toshiba yazıcılar, her türlü baskı ihtiyacı ile mükemmel çözüm ortakları olarak dizayn edilmişlerdir. Üstün performansı ve gelişmiş ara yüzü seçenekleri ile adeta zamana meydan okuyan yazıcı modelleridir. 203 dpi ve 8 nokta / mm çözünürlük kalitesindeki yazıcılar, kullanıcıların isteği doğrultusunda 300 dpi ve 12 dpi kalitesine kadar yükseltilebilmektedir. Saniyede en fazla 254 mm baskı hızına erişebilen bu yazıcılar, maksimum 999 mm’ye kadar baskı uzunluğuna sahiptir. Maksimum 104 mm olan baskı genişliği, 300 dpi baskı kafası ile 105,7 mm’e kadar genişletilebilmektedir.

B-FV4T modeller de, 203 dpi çözünürlük kalitelerini isteğe bağlı olarak 300 dpi seviyesine çıkarabilmektedirler. 152,4 mm / sn baskı hızına, 108 mm baskı genişliğine ve 995 mm’ye kadar baskı uzunluğuna sahiplerdir.

Dahili bir hafızaları bulunmayan bu Toshiba etiket yazıcılar, sahip oldukları çeşitli iki boyutlu barkodlar ile veri depolanmasına ve depolanan bu verilerin şifrelenmesine olanak verirler.. B-SA4TM barkod yazıcılar, Çift yönlü paralel port, USB 2.0, seri port ve kablosuz LAN seçenekleri ile diğer cihazlara bağlanabilirken, B-FV4T modeller ise Seri Port, Paralel Port, USB ve LAN seçeneklerine sahiptir.

Yazılım ve malzemeleri markanın önceki modelleri ile uyumluluk gösteren Toshiba etiket yazıcılar, kolay takip edilebilir menüleri ile de kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadırlar. Kullanıcılarının her türlü baskı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli eklentilere sahip olan bu barkod yazıcıların B-FV4T modelleri Tuş takımı, Ekstra Kesici Aparatı, Sensör Modülü ve Harici Etiket Standı gibi eklentilere sahipken, B-SA4TM modeller ise Kesme modülü, şerit modülü, kablosuz LAN kartı, seri arayüz kartı, RFID modülleri, 300 dpi baskı kafası ve RTC (gerçek zamanlı saat) gibi eklentileri bulundurmaktadır.

Etiket ve ribon olmadığında 15 kg gelen B-SA4TM model barkod yazıcılar, 238 mm (W) x 402 mm (D) x 332 mm (Y) ölçülerindedir. B-FV4T modeller ise, 2,4 kg ağırlığında ve 220 (W) x 279 (D) x 182 (H) mm ölçülerindedir.