Youcam Make Up

Akıllı telefonlar günümüzde tüm işlerimizi halletmek için kullandığımız tek ürünler olmaya başlamıştır. Günlük fiziksel aktivitelerimizden tutun okuduğumuz kitaplara, yapacağımız seyahatlere kadar bir çok önemli işlerimizi akıllı telefonlarımızdan yardım alarak yapmaya başladık. Bugünlük işlerimizi yapmak için aplikasyonda denilen uygulamalardan yardım alıyoruz. Her gün onlarca aplikasyon hayatımızı kolaylaştırmak için akıllı telefon mağazalarında yerini alıyor. Bu uygulamalardan şu anda en popüleri Youcam makeup isimli uygulama olmuştur. Youcam makeup uygulaması ile kadınlar ve erkekler dış görünüşlerini kuaföre yada berbere gitmeden değiştirebilirler ve kendilerine en uygun görünüşü seçerek bu dış görünüşü uygulamaya sokabilirler.
Youcam make up uygulaması ile yüzünüze en çok yakışacak olan makyaj makyaj modelini seçebilir,  ten renginize en uygun renkleri belirleyebilir, yüz şeklinize göre yeni saç modeli deneyebilir, saç renginizi karar verebilirsiniz. Uygulama şu şekilde kullanılmaktadır:

youcam make upMakyaj kamerası sekmesine tıklayarak uygulamanın kameramıza erişmesini sağlayarak anlık olarak görüntünüz üzerinden göz kalemi, ruj, allı, göz farı, rimel gibi makyaj ürünlerini görüntünüz üzerinden seçebilir ya da uygulamada otomatik olarak bulunan görünümleri kameradaki görüntünüz üzerinde deneyebilirsiniz. Makyaj kamerası dışındaki diğer bir seçenek ise doğal makyaj bölümünde bulunmaktadır. Doğal makyaj bölümünde resminiz üzerinde size uygun olan görünüme seçmek için çeşitli bölümler bulunmaktadır. Örneğin; saç renginizi değiştirebilir, istediğiniz saç modelini deneyebilir ya da çılgın çeşitlerini resminizde uygulayabilirsiniz. Her zaman heves ettiğiniz kedi kadın makyajını bu uygulama ile yapabilir ya da suratınızı komik bir hale getirebilirsiniz. Youcam make up uygulamasının diğer bir kategorisi ise kostüm makyajıdır. Bu bölümde çiçeklerden tutun  yıldızlara kadar çeşitli değişik makyaj uygulamalarını resminiz üzerinde deneyebilirsiniz. Bununla beraber çeşitli makyaj ipuçları bu uygulamada bulunmaktadır.

Yüzünüze en uygun olacak makyaj modelini ve renkleri görmek için bu uygulamayı mutlaka telefonunuza ya da tabletinize indirmeli ve değişik modelleri resimleriniz üzerinde denemelisiniz. Uygulama Apple Store ve Google play marketlerinde ücretsiz olarak bulunmaktadır.

Youcam Make Up uygulamasını Apple Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı Google Play’den indirmek için ise buraya tıklamalısınız.