Angry Birds 2 Nasıl Oynanır?

Angry birds oyunu 2009 yılında iOS platformunda başladı ve günümüze kadar diğer platformlarda da karşımıza çıktı. Ve bugünler de angry birds 2 yenilenmiş bölümleri beğeni topluyor. Kısa sürede çok fazla indirildi.

Angry Birds 2 Nasıl Oynanır Angry birds serisinin yeni oyunu Angry Birds 2 kısa zaman önce yayınlandı. Yeni oyun, öncekine göre geliştirilmiş grafiklerle hoş bir görünüm kazanmış. Yeni hikâyeler içeriyor ve ölümleri daha uzun süre olmuş. Ve daha farklı yenilikler de var tabi, yenilikler bunlardan ibaret değil sadece.

angry-birds-2-nasil-oynanir

Angry birds 2 ilk başlarda oynanışı pek anlaşılmasa da, değişimleri var. Angry birds 2 de yeni kuş türleri bulunuyor. Öncelikle bu yeni tür kuşların özelliklerini bilmemiz, öğrenmemiz gerekiyor. İlk oyundan da bildiğiniz üzere her kuşun kendine özgü özelliği oluyordu. Angry birds 2 de yeni bulmacalar yer alıyor. Bunalar ek olarak özel bonuslu yetenekler bulunuyor. Yeni düşmanlar, daha uzun ölümler bulunuyor.

Angry birds 2 de oyuna tanıtılan kart sistemiyle birlikte bölümleri hangi stratejiyle geçeceğimizi biz ayarlıyoruz. Bu hoşuma giden tarafı. Çünkü ilk oyunda bize verilen sadece kuşlar oluyordu ve bir iki joker.

Angry birds 2 de ise hangi kuşu ne zaman fırlatacağımızı kendimiz seçiyoruz. Bu çok daha iyi olmuş. Stratejimizi kendimiz belirleyeceğiz. Oyuna eklenen can sistemi var. Oyunda bir bölümü geçemediğinizde bir canınız azalıyor ve can dolmasını bekliyorsunuz.

Angry birds 2 nasıl oynanır? Günlük görevleri kaçırmayın. Büyü kartlarınızı gerekmedikçe kullanmayın, bazı bölümlerde büyü kartlarına çok ihtiyacınız olacak o yüzden gereksiz harcamayın. Bölümleri ezberlemekle uğraşmayın.

Çevrenizde ki öğeleri kullanmayı onlardan faydalanmayı unutmayın. Hasar metreyi takip edin ve olabildiğince etrafı yıkıp, parçalayın. Saldıran domuzlara dikkat edin.Zaman buldukça Angry Birds 2’yi oynayarak boş vaktinizi öldürebilirsiniz. İyi günler dilerim.